• info@zirvetekstil.net
  • Küplüce Mh Mehmetağa Cd. No:48/2 Beylerbeyi- Üsküdar / Istanbul

Promosyon Şapka

Firmanızı Tanıtmada Etkili Olacak Promosyon Şapka Çeşitleri

Günümüzde gelişen ve büyüyen firmalar daima birbirleri ile bir yarış içerisindedir. Bundan dolayı bu yarış içerisindeki bir firma sürekli kendisini geliştirmeli ve yenilemelidir. Aynı zamanda tanıtım çalışmalarını da büyük bir titizlik ile yapmalıdırlar. Doğru ve etkileyici bir tanıtım ile hedef kitleye daha kolay ulaşılabilir ve kalıcı bir tanıtım yapılabilmektedir. Bu noktada doğru tanıtım ve promosyon ürünlerini seçmek hayati bir öneme sahiptir. Özellikle promosyon şapka yaptırmak ve firmanın kimliğini bu promosyon şapkaya yansıtmak doğru bir tanıtım çalışması olacaktır. Bu yazımızda sizler ile firmanızı tanıtmada etkili olacak promosyon şapka çeşitlerini paylaşacağız.

Klasik Reklam Şapkası

Klasik reklam şapkaları her reklam çalışmanız için kullanabileceğiniz bir ürün çeşididir. Ucuz olmasının yanı sıra orta kalite bir ürün olan promosyon klasik reklam şapkası son zamanlarda en çok kullanılan şapkalardan birisi haline gelmiştir. Bu promosyon şapka firmanızın kimliğine ve renklerine göre tasarımlar uygulanabildiği gibi tasarımsız şeklide oldukça kullanılmaktadır.

Bereket Şapka

Bereket şapka modelimiz oldukça ucuz olan ve yeteri kadar kalitede olan bir üründür. Seçim şapkası olarak veya toptan alımlarda en çok kullanılan şapka türüdür. Basit tasarımı ile logonuzu şapka üzerine yerleştirebilir ve firmanızın tanıtımını bu promosyon şapka ile yapabilirsiniz.Promosyon şapkalar içerisinde toplu etkinlikler için en uygun olanı bereket şapkadır.

Kaliteli Promosyon Şapka

Kaliteli promosyon şapka türü az adetli tanıtım çalışmalarında oldukça kullanılan bir şapka türüdür. Firmasının kalitesini promosyon ürünlerinde korumak isteyenler için en ideal şapka kaliteli promosyon şapka olacaktır. Ancak diğer promosyon şapkalara göre daha fazla maliyetli olacağı için düşük adetlerde kullanılması daha uygun olacaktır.

Yazımızdaki şapkaları inceleyerek firmanız için en uygun promosyon şapka türünü seçebilir ve başarılı bir tanıtım ektinliği düzenleyebilirsiniz. Aynı zamanda ucuz bir maliyet ile daha çok müşteriyi etkileyebilirsiniz.