Ofset Baskılı Ham bez Çanta
Ofset Baskılı Ham bez Çanta

Ofset Baskılı Ham bez Çanta

0 TL 0.00 TL

Zirve Şapka Promosyon Baskılı Ham Bez Çanta Modelleri

  • Ürün Kodu :100420
  • Stok :Var
  • Üretici :Zirve ŞapkaOfset Baskılı Ham bez Çanta

Zirve Şapka Promosyon Baskılı Ham Bez Çanta Modelleri


En: 35 cm

Yükseklik: 40 cm 

46 tel/140 gr. ham bez kumaş

2 taraf ofset/transfer baskılı

Uzun saplı model


 

Promosyon Resim baskılı Ham bez çantalarda kullanılan kumaş kalınlıkları ortalama 46 tel/140 gr/m2 ağırlığındadır. Resim baskılı Ham bez çantaların Kulp uzunluklarını omuzdan askılı uzun saplı veya el tutmalı kısa saplı olarak tercih edebilirsiniz. En çok tercih edilen ebat 35x40 cm büyüklüğündedir. Yatay ve dikey olarak farklı ebatlarda üretim yapmak mümkündür. 

 

Resim baskılı Ham bez çantalar %100 pamuktan üretilmiştir, Geri dönüşümlü ve çevreci bir ürün olduğundan dolayı en çok tercih edilen çanta türlerindendir. Resim baskılı Ham bez çantalar kendi doğal ham renklerindedir. Müşteri tercihine göre Ham renkteki kumaşlar boyanarak istenilen renge çevrilebilir. Bu durum fiyatı fazlaca artırdığından dolayı çok tercih edilen bir durum değildir. Resim baskılı Ham bez çantaları elde veya çamaşır makinesinde yıkamanızda mahsur yoktur, ürünün yıkanması üzerindeki baskının çıkmasına sebep olmaz.

 

Resim baskılı Ham bez çantalar Promosyon amaçlı Fuar ve Sempozyum gibi Her Türlü etkinliklerinizde kullanabileceğiniz, müşterilerinize hediye edebileceğiniz, kullanışlı bir Promosyon ürünüdür,